Balgat Profilo Servisi

 

227/24 telefonun ucunda hizmete hazır bekleyen müşteri temsilcileri, dışarda aktif olarak bekleyen servis ekipleri ile mükemmel bir takım oluşturarak, Ankara’nın her semtine hizmet vermektedir.

Profilo cihaz tamirlerinde, bakımında, montaj ve de-montaj hizmetlerinde hızlı ve profesyonel bir ekibi olan Balgat Profilo Servisi her zaman müşteri memnuniyetini ve fikirlerini önemser. Tüm Profilo ürün arızaları, yerinde ve kesin çözümle sonuçlanır.

Seyyar atölye gibi olan araçlarda bulunan parçalar ve tamir, bakım malzemeleri tamamen orijinaldir.

Profilo cihaz arızalarında en küçük detayı bile gözden kaçırmayan deneyimli ekip, teknoloji ile iç içe olduğu için, hiç bir soruna yabancı değildir.

Profilo elektronik cihazların tamir, bakım ve montaj işlemleri ve yedek parçalar 1 yıl garantilidir. Profesyonel hizmette kusursuz hizmet sunan Balgat Profilo Servisi ekipleri tam yetkili ve eğitimli kişilerden oluşur. Kısa zamanda kesin ve kalıcı çözüm ve uygun fiyatlar bir araya getirilerek memnuniyetiniz garanti edilmiştir.

Profilo cihazları hakkında bilmeniz gereken konuları size anlatan teknisyenler cihazlarınızın daha bilinçli kullanmanızı sağlıyor. Bütçenizi sarsmadan uygun fiyatlara kalıcı çözüm için Balgat Profilo Servisi sizlere sadece bir telefon uzaklığında.

Ankara’nın neresinde olursanız olun, aradığınız an, hızlıca yanınıza gelirler. Baştan savma hizmetlerden uzak durun ve cihazlarınızın bu konuda uzman, eğitimli kişilere emanet edin. Cebinizde yanmasın, cihazınız da sağlam kalsın. İlk aldığınız günkü kalitede kullanmaya devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir