Çukurambar Profilo Servisi

 

           22 Siz değerli müşterilerimizin değerli elektronik beyaz eşyalarından, buzdolabı, çamaşır makinesi,  bulaşık makinesi, ankastrelerin, klima, ocak, fırın, kurutma makineleri ve küçük ev aletlerinin tamirlerini, arızalarını, bakımlarını ve orijinal yedek parçalarını Çukurambar profilo servisi güvencesiyle yapmaktayız.

Servisimiz ayrıcalıklı uzman teknik ekibi sayesinde hizmetlerini profesyonelce yapmaktadır. Zamanında ve yerinde iş bitirme anlayışı ile sektörümüzde hep bir adım öndeyiz. Arızası giderilen eşyalarınızın servisimiz tarafından 1 yıl garanti altındadır.

Haftanın her günü çalışan servisimizin, çağrı merkezine her zaman ulaşma imkânız vardır. Kesintisiz hizmet sunabilmek için geniş profesyonel ekibe sahibiz.

Servisimizi aradıktan sonra müşteri temsilcilerimiz tarafından ekibimiz gelene kadar acil yapılması gereken bir işlem gerekiyorsa, Çukurambar profilo servisi sizleri bu konuda yönlendiriyor. Acil hizmetler için ekibimiz tam teşekküllü gezici aracımız ile en kısa zamanda verdiğiniz adreste olmaktadır.

Servisimiz tarafından montajı olması gereken klimanızın,  montajı yapılmadan önce ekspertiz tarafından mekân incelemesi yapılır. Bu incelemeler sayesinde klimanızdan en iyi verimi alabileceğiniz yere montajını gerçekleştiririz.

Klimalarınızın ilk günkü gibi verimli çalışmasını istiyor ve sağlığınızı tehdit etmesini istemiyorsanız yıllık bakımlarını atlamamanız gerekmektedir. Bu bakımlar sayesinde klimanız tam verimli çalışır ve ileride önüne oluşabilecek arızaların önüne geçilebilir.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti Çukurambar profilo servisi için önemlidir. Bu memnuniyet için önerilerinize ve beklentilerinize önem veriyor ve bu yolda hızla ilerliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir