Demetevler Profilo Servisi

 

33Bakım yapılması gereken veya arıza oluşmuş ürünler de gerekli olan bakım ve onarım çalışmaları için eğitimli teknik servis ekibi ve uzman kadro çalışanları ile Demetevler Profilo Servisi ihtiyaç olan her an da hizmet sunuyor. Servis için müşteri memnuniyeti ilk sıra da yer alıyor.

Arızalanan veya bakıma ihtiyaç olan eşyaların bakım ve tamirleri için çağrı merkezi aranarak kayıt oluşturulması yeterlidir. Oluşturulan kayıt sonucunda Demetevler Profilo Servisi teknik ekibi verilen adrese giderek arıza veya bakım çalışmasını yerinde tamamlayarak müşteriye sunar.

Bazı hasarların büyük olması ve gün içerisinde tamamlanamaz durumda olması sebebi ile ya da boya gerektiren hasarlar söz konusu olduğunda müşterinin de bilgisi doğrultusunda arızalı ürün alınarak servis atölyelerine götürülür ve tamiri orada gerçekleştirildikten sonra ürün alınan adrese gereken kontrollerden sonra teslim edilir.

Arıza tamiri sırasında yapılan onarımın işçiliği ve yedek parça değişimi için garanti verilir. Eğitimli teknik ekip kadrosu eşyanın bakım ve onarımını en iyi şekil de tamamlar. Eşyalar alındıktan sonra yıllık düzenli bakımı yapılmalıdır. Yıl da en az bir kez bakımı yapılan eşyanın ileri de oluşabilecek hasarlarının önüne geçilmiş olur ve eşya yıllar boyunca tam verimli olarak kullanılır.

Alınan eşyaların mutlaka yıllık bakımlarını yaptırınız. Demetevler Profilo Servisi olarak ihtiyaç olan her durum da yıllık bakım ve arıza onarım çalışmalarında en güvenilir ve en iyi şekil de hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir