Elvankent Profilo Servisi

 

33Profilo markası taşıyan beyaz eşya , klima ve televizyonlarınızın tüm bakım ve onarım işleri için kurulan işletmemiz Elvankent sakinlerinin beğenisini kazanmış , her daim kendisini yenileyen , ilri görüşlü , kaliteli bir firmadır.

Arıza açan ürünler canımızı sıkarlar , ne olduğunu bilemediğimiz bu durum beraberinde masrafın ne olabileceği düşüncesini oluşturur..Ama hiçbir ürün kolay kolay durduk yere bozulmaz , genel olarak baktığımızda kullanıcı hatalarından dolayı bu durumların yaşandığı görülmektedir.

Bakım yapılmasını ihmat ettiğiniz cihazlarınız mutlaka arıza açacaktır. Klimalarınızın yılda en az 1 defa kontrol edilerek temizlenmesi lazım..

Filitrelerini ilaçlatarak olası sağlık sorunlarını önleyebiliriz.Bu da size sorunsun ve hijyenik kullanım sağlar. Elvankent Profilo Servisi beyaz eşya ve televizyon arızalarınız için de kesintisiz hizmetlerini sürdürmektedir.

Televizyon arızalarınızın büyük bir bölümnü yerinde gidermekteyiz..Fakat bazı durumlarda atölyede test etmemiz gerekebilir.Genellikle aynı gün soronunuzu giderecek olan teknisyenlerimiz 1 yıl garantili işlem yaparak ürünü ve sizi güvence altına almaktadır…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir