Etimesgut Profilo Servisi

 

337/24 hizmet imkânı mevcuttur. Gezici servis ekipleri ve çağrı merkezleri ile haftanın 7 günü arayıp hizmet alabileceğiniz Etimesgut Profilo Servisi yılların verdiği tecrübe ve teknolojinin güzelliklerini bünyesinde toplayarak kaliteli hizmet sunmakta iddialıdır.

Verdikleri işçilik ve yedek parçalara 1 yıl garanti sağlıyor. Yan sanayi ürünleri firmalarına kesinlikle girdirmeyen firma, parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanarak kaliteyi yükseltiyor. Profilo elektronik cihazları, ilk günkü gibi kullanıma hazır hale getiriyor.

Profilo çamaşır, bulaşık makinesi, elektrik süpürgesi, tv, klima, kombi cihazlarının hassasiyetini bilerek titiz çalışan Etimesgut Profilo Servisi, tamir, bakım, onarım, montaj ve de-montaj hizmetlerini çabuk ve kusursuz olarak yerine getirir.

Uzman ekip sayesinde, rızalarda geri dönüş kesinlikle mümkün değildir. Arıza tespitlerinde nokta atışı yaparak, Profilo ürünlerin dilinden çok iyi anladığını ispat etmiştir.

Servis çalışanları güler yüzlü, saygılı ve profesyonel bir ekipten oluşturulmuştur. Maddi olarakta çok açılmamanız için uygun fiyat tarifeleri veren Etimesgut Profilo Servisi, günü az hasar, sıfır stres ve maksimum memnuniyetle kapatmanızı istiyor.

Profilo elektronik cihazların %98’i yerinde tamir edilirken, %2 gibi küçük bir bölümü de, teste tâbi tutulmak için atölyeye götürülür. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma, mağduriyetinizi en kısa ve en küçük seviyelere düşürmek için elinden gelen tüm gayreti gösterir.

Bilgi, deneyim, hız ve güvenilir hizmetin tek adresi olarak, aradığınız an, en acil şekilde yanınıza gelirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir