Etlik Profilo Servisi

 

 

33Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ankastre, klima gibi eşyaların bakım ve onarımında profesyonel kadrosu ve eğitimli teknik ekibi ile her zaman hizmet veren Etlik Profilo Servisi için öncelik müşterilerinin memnuniyetidir. Yapılan işlemler de en iyi sonuç el de edilir.

Arızalı ürünler de veya bakıma gerek duyulan eşyalar da servise ihtiyaç olunduğunda çağrı merkezi aranarak bilgi girişi ile kayıt bırakmak yeterli olacaktır.

Etlik Profilo Servisi gerekli müdahale için bırakılan kayıt sonucu müşteriye gün içerisinde dönüş sağlayarak müşterinin uygun olduğu saatte müşterinin bakımı yapılacak olan ürününün bulunduğu adrese gidilerek uzman teknik servis ekibi onarılmaya ihtiyacı olan ürünün tamirini yerinde tamamlayacaktır.

Bazı durumlar da müşterinin de bilgisi doğrultusunda arıza gösteren eşya için hasar çok ise, tamiri uzun sürecek ise veya tamirat çok ses gerektirecek ise arızalı ürün alınarak profesyonel teknik ekip tarafından servis atölyesine götürülür ve orada onarımı tamamlanır.

Parça değişme ihtiyacı veya boya gerektiren durumlar da müşteriye önceden bilgisi verilerek onayı alındıktan sonra tamir işlemi yapılır. Tamir edilen ürün  alındığı adrese tekrar teslim edilir. Tamir sırasında yapılan işçilik ve yedek parça değişimi için garanti verilir.

Eşyalar alındıktan sonra düzenli olarak yıllık bakımları yapılmalıdır. Yıl da en az bir kez bakım yapılması halinde arıza ve hasarların önüne geçilerek eşyanın seneler boyunca en verimli şekli ile çalışması sağlanır. Bu durum ileri de çıkabilecek ağır hasarların oluşmasını da önceden engeller.

Bu gibi sağlıklı kullanım için eşyalarınıza mutlaka yıl da bir kez bakım yaptırmalısınız. Etlik Profilo Servisi ihtiyaç olunan her an da hizmetinizdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir