Gölbaşı Profilo Servisi

 

44Profilo marka çamaşır, bulaşık makinesi, buzdolabı, kombi, klima gibi beyaz eşyalarınızın tamir, bakım, onarım ve montaj hizmetlerini yapan Gölbaşı Profilo Servisi, alanında eğitim almış büyük bir kadrodan oluşur.

Teknolojinin verdiği tüm imkân ve bilgileri kullanan firma, 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi veriyor. Sizin için zamanın ne kadar çok önemli olduğunu bilen firma, bekleme sorunlarını da gezici servis ekipleri kurarak, ortadan kaldırıyor.

Müşteri memnuniyeti odaklı ve kaliteden ödün vermeden hizmet vermeyi ilke edinen Gölbaşı Profilo Servisi tüm Profilo marka beyaz eşyalarınızla ilgili arızalarda kesin çözümü garanti ediyor.

Hızlı ve profesyonel hizmet veren ekip, parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanır. Aynı arızayı tekrarlamayacak şekilde tamir işlemi yapılır. Yılların verdiği tecrübe ve teknolojinin güzelliklerini bir arada toplayarak kaliteli ve kesin sonuçlu hizmetler sunulur.

7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vererek, her an servis hizmeti almanıza olanak sağlıyor. Profilo marka beyaz eşyalarınızın bakımı, onarımı ve montaj işlemlerini güvenli, hızlı ve kaliteli olarak yaptırmak istiyorsanız tercihiniz, Gölbaşı Profilo servisi olmalıdır.

Güne hasarlı bir beyaz eşya ile başlamış olsanız bile, uzman kadro sayesinde, kesin çözümle sonlandıracaksınız. Profilo beyaz eşyalarınızın güvenliği, sizinde memnuniyetiniz, kesinlikle garantilidir.

Tüm kolaylıklar bir telefon kadar yakında ve elinizin altında. Arıyorsunuz, tam donanımlı olarak gelip, aynı gün içinde, arızayı bir daha tekrarlanmamak üzere tamir ediyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir