Keçiören Profilo Servisi

 

33 Hizmetler ihtiyaçlar doğrultusunda verilerek uzman ekip ve profesyonel teknik servis çalışanları ile hafta içi her gün hizmet veren Keçiören Profilo Servisi her zaman yanınızdadır. Gerekli olan bakım ve onarım işleriniz de en kaliteli ve en güvenli hizmet verilmektedir.

Bakıma ihtiyacı olan veya arızalanan ürünün servis tarafından en iyi şekilde onarılır. Keçiören Profilo Servisi teknik çalışanları eğitimler aldıkları için yapılacak olan tamir veya bakımın en iyisini yapar.

Buzdolabı, fırın, ocak, kurutma makinesi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi birçok ürünün bakım ve onarımlarında bir numaradır. Gereken arızalı ürünün veya bakımı yapılacak olan ürünün bilgileri ile çağrı merkezine kayıt oluşturmaktır.

Gün içerisinde yönlendirilen profesyonel teknik ekip adrese giderek yerinde tamir ve bakım yapar. Yapılan işçilik ve yedek parça değişimine garanti verilir. Ürünün ilk günkü gibi iyi çalışması için gereken işlem en iyi şekli ile uygulanır.

Arızalı ürün de hasarın büyük olması yerinde tamirinin mümkün olmaması durumunda müşteri bilgilendirilerek kendisinin de onayı alınır ve servis atölyesine götürülerek orada tamiri yapılır. Bu gibi durumlar ile çok az karşılaşılır. Atölye de tamiri yapılan ürün yine aynı adrese götürülerek kontrol ettirildikten sonra müşteriye teslim edilir.

Satın alınan eşyalara mutlaka yıl da en az bir kez bakım yapılmalıdır. Yılda bir kez bakımı yapılan eşyaların arızalanmasının önüne geçilir ve ileri de doğacak daha ağır hasarlar önlenmiş olur.

Bakımı düzenli yapılan eşyalar uzun süre verimli şekil de çalışır. Keçiören Profilo Servisi aranarak her türlü bakım ve onarım işlemleriniz için bilgi alabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir