Ankara Beyaz Eşya Servisi

2020-06-20

ncak bazı durumlarda elbette ortaya çıkabilecek arızaları önceden kestirebilmek mümkün değildir. Özellikle elektrik, parça, montajdan kaynaklı bir takım arızalar hiç beklenmedik anlarda kullanıcıları yakalayabiliyor ve onları zor duruma düşürebiliyor.

Böyle zamanlarda ise yıllardır olduğu gibi donanımlı servis araçlarımız ile müşterilerimizin bulunduğu alana gidiyor ve kapsamlı bakım-onarım hizmetimiz ile onları karşılaştıkları sorundan hızlı ve garantili bir şekilde kurtarmaktayız.

Profilo markasının yoğun bir şekilde kullanılan cihazlarından bir tanesi televizyonlardır. LED, LCD ve plazma modelleri ile televizyonlar farklı boyutlarda ihtiyaca göre tasarlanan cihazlardır. Sinyal alamama, karlı gösterme ya da uydudan kaynaklı pek çok arıza televizyon kullanıcıları tarafından bize bildirilen sorunlardır.

Kablo temassızlığı, alıcı sorunları, uydu arızaları, televizyon kart arızası, anten giriş ve çıkışlarda ortaya çıkabilen problemler televizyondan verim almanıza engel olan durumlardır. Ankara Profilo Servisi televizyon bakım ve onarım birimlerimiz Profilo marka televizyonlarda karşılaşabileceğiniz her tür sorunda sizlere anında yardımcı olmaktadır.

Çamaşır makinelerinde ise su almama, su boşaltmama sorunları ile karşılaşabiliyoruz. Çamaşır makineniz su almıyor ise su musluğunun açık olduğundan emin olunmalıdır.

Eğer cihazınızda program seçilmemiş ya da yanlış seçilmiş ise cihaz su alma işlemini başlatmıyor olabilir. Cihazınızın kılavuzundan program ayarlarına bakabilirsiniz. Su hortumunun cihazınız ile aynı seviyede olduğundan emin olmalısınız.


Sayfamızı Paylaşın