Sincan Profilo Servisi

 

33Evlerde bulunan beyaz eşyaların, televizyonların, ev aletlerinin, elektronik mutfak ürünlerinin, klima ve kombi gibi ısıtma soğutma ürünlerinin servis hizmetlerini sağlıyoruz. Bu hizmetleri Sincan Profilo Servisi olarak 7/24 sunuyoruz.

Ankara’nın en çok tercih edilen firması konumundayız. Başta Sincan olmak üzere her ilçe ve kasabaya ulaşıyoruz. En ücra köşelerdeki mahallelere bile servis hizmeti sağlıyoruz.

Büyüyen bir servis firmasıyız. Geniş bir teknik eleman kadrosuyla faaliyet gösteriyoruz.

Uzman birimlerimiz bulunmaktadır. Her ürün grubuyla ilgili ekiplerimiz mevcuttur. Ürünlerinizin ihtiyaçlarına göre Sincan Profilo Servisi firmamız organizasyon yapmakta ve ona göre ekip yönlendirmektedir.

Taleplerinizi dinledikten sonra hemen harekete geçiyoruz. Hızlı bir şekilde size ulaşıyor ve sorunlarınızı yerinde çözüyoruz. Geçici çözümler yerine, kalıcı ve kesin çözümler ortaya koyuyoruz. Düşük servis ücretlerimizle sizleri hiçbir zaman zorlamıyoruz.

Her zaman avantajlı kampanyalar düzenliyoruz. Dönemsel bakım avantajlarını sizler için düzenliyoruz. Beyaz eşya, klima ve kombi gibi ürünlerinizin montaj işlemlerini en iyi şekilde yapıyoruz. Yine bu ürünlerin ihtiyacı olan bakımlarını düzenli olarak gerçekleştiriyoruz.

Tüm arızalar için en güvenilir servis firmasıyız. Her türlü markalı cihazlarınızın ihtiyaçlarını Sincan Profilo Servisi olarak yüzde yüz bir şekilde karşılıyoruz.

Cihaz arızaları nedeniyle ortaya çıkan parça değişim gereksinimlerini orjinal ürünlerle yapıyoruz. İşçilik hizmetlerimizde birinci sınıf özen ve kaliteyi sunuyoruz. Bu hizmetler ve çok daha fazlası için bizi hemen arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir