Yararlı Bilgiler

PROFİLO – YARARLI BİLGİLER

Profilo bir dünya markası olarak beyaz eşya ve diğer elektrikli ev aletleri üretiminde lider durumundadır. Ürettiği ve en çok kullanılan beyaz eşyalar arasında buzdolabı bulunmaktadır. Buzdolabı profilo markasının hem kalitesi standartlarını en üst seviyede olan hem de insanlar tarafından en çok tercih edilen elektrikli ev eşyalarındandır.

Profilo buzdolaplarının dijital ve dijital olmayan modelleri bulunmaktadır. Buzdolabı üretimine ilk başladığı zamanlarda çıkartılan buzdolapları daha çok klasik türde buzdolapları iken teknolojinin gelişmesiyle birlikte buzdolabı modellerinde değişikliğe giden profilo markası, dijital ve dokunmatik özellikteki buzdolabı modellerini piyasaya sürmüştür.

Profilo buzdolaplarının buzluk kısımlarının alttan ve üstten olanları bulunmaktadır. Her iki modelde de geniş hacimli bölümleri ve şeffaf cam ve plastikten yapılmış olan kapak ve rafları bulunmaktadır. iç dizayn ve dış görünüm açısından son derece estetik ve ev dekorasyonuna kolayca uyum sağlayacak özellikte üretilen profilo buzdolapları uygun fiyat seçenekleri kadar ürünün dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğü ile de dikkat çeken bir üründür. Profilo buzdolapları garanti kapsamında olan ürünlerdir. Garanti süresi modeline göre değişebilmektedir.

Şüphesiz markalar insanlar üzerinde oldukça etkilidir. Bu nedenle marka tüketici müşterilerine her zaman güvenebilecekleri çözümler sunma olanakları üretmektedirler. Siemens ürettiği tüm beyaz eşya, elektronik ve teknoloji alanındaki ürünler ile konfor ve kaliteden kesinlikle ödün vermemektedir. Siemens ürettiği tüm ürünlerde yüksek verimliliği ön planda tutarak üretmekte ve bu ürünlerine de servis desteği sağlamaktadır.

 

Ankara Profilo servisi diğer servis merkezlerine oranla daha kaliteli hizmet vermektedir. Ferah ve geniş ofisleri ile tüm Ankara ve ilçelerinde büyük güven sağlamıştır. Ayrıca çalıştığı büyük firmaları sayesinde geniş referans potansiyeli oluşturmuştur. İhtiyaç duyduğunuz bir durumda hiç tereddütsüz Ankara Profilo servisi ni arayabilir üstün, kaliteli ve elit hizmeti çok ucuz ve ekonomik fiyatlara yaptırabilir bu ayrıcalıklardan rahatça faydalanabilirsiniz. Servis merkezine bildirdiğiniz arızalar bittikten sonra müşteri hizmetleri müşterilerine herhangi bir problem olup olmadığı sorulmakta ve müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.